KONYA > HABERLER > Hyundai İrent Plaza Açıldı.

Hyundai İrent Plaza Açıldı.

3600 metrekare kapalı alan olmak üzere toplam 10.500 metrekare alan üzerinde hizmet verecek olan İrent’in açılışında İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Mehmet Buğa, Hyundai Assan Başkanı Joong Geol KIM, Hyundaı İrent Genel Müdürü Necati Loras,  Konya Valisi Osman Aydın, Konya Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AKP Konya Milletvekili Hasan Angı konuşma yaptıktan sonra birlikte açılış kurdelesini kestiler.

İrent Genel Müdürü Necati Loras, açılış töreninde yaptığı konuşmada, açılışı yapılan Yeni İrent Plaza’nın 1997’den bu yana faaliyet gösteren İrent’in başarısının somutlaşmış bir göstergesi olduğunu söyledi. “2007 yılında tüm Hyundai bayileri arasında Müşteri Memnuniyeti Dalında En Başarılı Firma seçilmemizin, üzerine yüklediği misyonu hiçbir zaman unutmayacağız ve müşterilerimize de bu ödülü nasıl hak ettiğimizi hiçbir zaman unutturmayacağız.” diyen Loras, tüm Hyundai bayileri arasında Hyundai konseptini tam anlamıyla uygulayan seçkin birkaç bayiden biri olduklarını hatırlatarak bu başarılarını yeni plazalarında devam ettireceklerini vurguladı. Loras, ayrıca İttifak Holding ve İrent olarak böyle bir plazayı Konya’ya kazandırmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını belirtti.

ISO 9001 kalite belgesine sahip olan İrent, yeni plazasında 40 kişilik uzman kadrosu, en son teknoloji ile donatılmış ve günlük 25 araç girişi olan bir teknik servise sahip. Yeni plazası ile hizmet ağını da genişleten İrent, Ankara Yolu No: 138/A’da yer alıyor.

Kaynak :
Tarih: 02.05.2008 19:00:17
Etiketler:
İrent Plaza’nın Ankara Yolu üzerindeki yeni plazası geniş katılımlı ve renkli bir törenle açıldı. Açılış törenine Hyundai Assan Başkanı Joong Geol KIM ve Hyundai Assan Genel Müdürü Kurthan Tarakçıoğlu da katıldı.
  • KONYA LIFE DERGİSİ

  • 2 ayda bir yayınlanan Konya'nın Kültür sanat gezi alışveriş ve gurme dergisi. Şehri bizimle yeniden keşfedin.

  • Konya Life